Absolventská středa FMV: Storytelling: Your Swiss Army Knife of Business Communication /1.12./

1. prosince
2021

Zveme všechny absolventy, studenty a přátelé FMV VŠE na Absolventskou středu „Storytelling: Your Swiss Army Knife of Business Communication“, kterou připravil náš absolvent, Design Thinker a facilitátor Lukáš Liebich.

Ať už jste „corporate animal“, žijete ve světě start-upů nebo pracujete ve veřejné sféře, vaše komunikace může těžit z využití příběhů. Jak? V rámci workshopu vám Lukáš ukáže, jak využít příběhy při představení se, vysvětlení konceptu nebo hře o čas v momentě, kdy vás zradí prezentační technika a musíte improvizovat.

Kdy: středa 1. prosince 2021, od 18:00
Kde: online MS Teams zde
Nutná registrace předem přes Absolventský portál: zde

Lukáš dříve pracoval jako konzultant ve společnosti Accenture, v současnosti působí jako Design Thinker v MSD eXperience Design Team. V rámci své práce připravuje širokou škálu obchodních workshopů. Témata sahají od využití blockchainu ve farmacii až po hodnocení rizik dodavatelského řetězce a pokrývají různé části farmaceutického byznysu (výzkum, výroba, prodej).

Kromě své „standardní práce“ také už vyškolil několik stovek svých kolegů v různých částech světa v tématech jako kritické myšlení, kreativní řešení problémů nebo vyprávění příběhů.

Událost najdete také na Facebooku.

Absolventská středa proběhne v anglickém jazyce.