19. 12. / DOD VŠE: Co čeká zájemce o studium na FMV?

V úterý 19. 12. 2023 proběhne každoroční Den otevřených dveří na VŠE v Praze. Všechny fakulty tak přivítají zájemce o studium prezentací svých nabízených studijních programů od 9 – 14 hodin v Rajské budově v areálu VŠE na Žižkově (nám. W. Churchilla 1938/4, 130 67 Praha 3 – Žižkov).

O pouhé představení základních informací ale rozhodně nepůjde. Univerzita a všechny její fakulty, stejně jako ta naše, otevírá své pomyslné dveře uchazečům dokořán. Ti díky tomu budou moci zjistit, jaké by to doopravdy bylo, stát se studentkou či studentem Fakulty mezinárodních vztahů na VŠE v Praze.

Co všechno vás během DOD na FMV čeká?

• Přednášky všech fakult na VŠE (prezentace FMV v místnosti RB 210)
  • informace o studiu českých i anglických programů,
  • prohlídka prostor žižkovského kampusu,
  • prezentace studentských spolků,
  • fotokoutek a mnoho dalších aktivit, které se nevyplatí propásnout! 🙂

Doprovodný program FMV

Nejen kupecké počty – dveře retailu opět dokořán! (v místnosti RB 116)

Nakupujete rádi? Nebo naopak nakupování nemáte rádi? Tak, či onak, přijďte se podívat a zjistěte, o čem retail byl, je a bude! Retail Business je jedním z povinných předmětů na bakalářském programu Mezinárodní obchod na Fakultě mezinárodních vztahů. Jde o prakticky orientovanou část vzdělávání s jasným přesahem do praxe. Můžete se zúčastni i soutěže o ceny!

Ať už se potkáme osobně v Praze nebo virtuálně přes online vysílání, těsíme se na seznámení! Všechny další informace naleznete na tomto odkazu.

Na viděnou v prosinci!

19. 12. / DOD VŠE: Co čeká zájemce o studium na FMV?