FMV hledá nové kolegy

1)

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

1 místo odborného asistenta/ky na Katedře mezinárodních ekonomických vztahů se zaměřením světovou a inovativní ekonomiku. Všeobecné kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělání v příslušném oboru, titul Ph. D., publikační činnost v oblasti odpovídající profilu katedry, schopnost výuky v anglickém jazyce plus znalost dalšího cizího jazyka, schopnost kreativního myšlení a znalost moderních forem výuky, zejména LMS, schopnost týmové práce, pracovní úvazek 1,0, pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2022, předpokládaný termín nástupu 1. 6. 2022.

Přihlášky doložené profesním životopisem a opisem diplomu o ukončeném vzdělání zašlete do 7. 5. 2022 na mail: eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz nebo na adresu: Děkanát FMV VŠE, Ing. Eliška Vavrouchová, Nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3.

2)

1 místo odborného asistenta/ky na Katedře cestovního ruchu se zaměřením na regionální politiku ČR a EU a udržitelný rozvoj. Všeobecné kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělání v příslušném oboru, titul Ph. D., pedagogická a publikační činnost v oblasti odpovídající profilu místa, profesní praxe v organizacích v oblasti implementace regionální politiky v ČR a EU na vedoucích pozicích včetně působení v řídicích a koordinačních orgánů, schopnost výuky v anglickém jazyce plus znalost dalšího cizího jazyka, schopnost kreativního myšlení a znalost moderních forem výuky, schopnost týmové práce, pracovní úvazek 1,0, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, předpokládaný termín nástupu 1. 6. 2022.

3)

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

1 místo: odborného asistenta (prioritně rodilého mluvčího) na Katedře románských jazyků na výuku profesní francouzštiny (ekonomický jazyk, mezinárodní obchod, mezinárodní vztahy, cestovní ruch)  na 0,5 úvazku na dobu určitou 3 let s nástupem od 1. září 2022.

Požadavek: VŠ vzdělání v odpovídajícím oboru – pedagogika, didaktika, lingvistika, ekonomie, mezinárodní vztahy. Podmínkou je minimálně 1 rok pedagogické praxe.

Přihlášky spolu s průvodním dopisem, CV a kopií diplomů zasílejte do 7. 5. 2022 na mailovou adresu eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz. nebo na adresu: Děkanát FMV VŠE, Ing. Eliška Vavrouchová, Nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3.

Zveřejněno: 7. 4. 2022

FMV hledá nové kolegy