Katedra cestovního ruchu přijme odborného asistenta

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení 1 místa odborného asistenta s Ph.D. na Katedře cestovního ruchu na 0,5 úvazku na dobu určitou 1 rok s předpokládaným termínem nástupu 15. 9. 2021 pro specializaci strategické řízení v cestovním ruchu, digitální transformace cestovního ruchu, zdravotně orientovaný cestovní ruch.

Požadavky: VŠ vzdělání, Ph.D., praxe v pedagogické činnosti na mezinárodní úrovni, kultivované vystupování, zkušenosti s řešením vědeckých projektů, tematicky relevantní publikační činnost H index min. 2 a aktivní členství v odborných organizacích.

Přihlášky spolu s průvodním dopisem, CV, přehledem publikační a vědecké činnosti a kopií diplomů zasílejte do 30 dnů od zveřejnění tohoto inzerátu na mailovou adresu:  eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz