Jaké kompetence má prezident republiky v zahraniční politice? Kateřina Kočí z FMV vystoupila ve studentském seriálu V6/!

Mgr. Ing. Kateřina Kočí, Ph.D., odborná asistentka na Katedře mezinárodních vztahů a diplomacie a expertka na zahraniční vztahy s důrazem na bezpečnostní politiku EU, vystoupila ve studentském seriálu V6/. Během rozhovoru odpovídala zejména na otázky týkající se pravomocí hlavy státu ČR v zahraniční politice, které zasadila do kontextu právě probíhajících voleb na post prezidenta České republiky.

Jaké pravomoce má skutečně prezident České republiky? Co může z Hradu ovlivnit a jaký způsob by si k tomu pravděpodobně každý z kandidátů zvolil v případě své výhry? Zhlédněte desetiminutový díl seriálu V6/ s podtitulkem „EU, NATO a zahraniční politika“ s doktorkou Kočí z FMV.

Studentský seriál „VŠEst (V6/ – 4. díl) – EU, NATO a zahraniční politika“ s doktorkou Kateřinou Kočí z FMV.

Pro další další zajímavá témata spadající do odbornosti některé z fakult VŠE sledujte její oficiální YouTube kanál, kde naleznete nejen nejnovější díly studentského seriálu V6/. Novinky přímo z Fakulty mezinárodních vztahů Vám přinášíme zde na našich oficiálních stránkách, Facebooku a Instagramu