FMV Alumni chat: Práce v zahraničí /15.10./

15. října
2020

FMV Alumni Club Vás zve na první díl svého nového projektu Alumni chat! Alumni chat Vás bude pravidelně propojovat se zajímavými absolventy fakulty, kteří budou s dalšími absolventy a studenty sdílet své zkušenosti vždy se zaměřením na jedno konkrétní téma.

Tématem prvního dílu Alumni chatu bude Práce v zahraničí. Připojte se k nám 15. října v 18:30.

Propojíme Vás se třemi absolventy FMV, kteří pracují nebo pracovali v zahraničí. Hosté s Vámi budou sdílet své zkušenosti, jak se k práci v zahraničí dostali, co pro ně bylo největší výzvou, co práce v zahraničí obnáší, jaká je zahraniční firemní kultura oproti té naší, zda zažili jazykovou bariérau nebo kulturní šok.

Hosté:

Miloslav Hostaša – Senior Vice-President pro Irák a země Blízkého a Středního východu, AERO Vodochody AEROSPACE, Irák

Petra Klusáková – EMEIA Operations Finance Lead, Ingersoll Rand, Belgie

Vít Rožmberský2017-2018: Junior Key Account Manager, Reckitt Benckiser, Německo

K Alumni chatu se připojíte online přes MS Teams zde.

S tímto projektem nám pomáhá:

FMV Alumni chat: Práce v zahraničí /15.10./