Ohlédnutí za 13. ročníkem Stínování výuky

Zájemci o studium na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE měli koncem února 2024 možnost stát se na jeden den vysokoškolákem a zažít si studium na naší fakultě.

13. ročník projektu Stínování výuky nabídl možnost zúčastnit se odborné přednášky, poobědvat v menze, prohlédnout si žižkovský kampus školy, ale také získat informace o přijímacím řízení, možnostech studia v zahraničí či studentském životě, a to přímo z první ruky, od studentů FMV.

Během 4 dní jsme přivítali více než 120 středoškoláků ze všech koutů ČR, ale také ze Slovenska, Ukrajiny, Kazachstánu, Kypru, ale dokonce i z dalších vzdálených destinací.

Jsme rádi, že se projekt každoročně těší velkému zájmu a oblibě z řad uchazečů o studium na FMV!

Podej si přihlášku ke studiu na FMV a přeměň kontakty na vztahy!

Důležité termíny

1. Začátek přijímání přihlášek: 1. prosince 2023

2. Den otevřených dveří:

Univerzitní: 19. prosince 2023

Pro zájemce o kombinované studium: 19. prosince 2023, 21. února a 27. března (online)

Fakultní: 20. ledna 2024

3. Test z českého jazyka: 4. června 2024 (pouze pro cizince)

4. Přijímací zkoušky: 11. června 2024

5. Zápis přijatých do studia: on-line do 21. června 2024