FMV nabízí 2 místa studentům v exkluzivních vzdělávacích programech České bankovní asociace

S radostí oznamujeme, že ve spolupráci s Českou bankovní asociací (ČBA) spouštíme poprvé nabídku 2 míst pro nadané studenty/studentky v mimořádných vzdělávacích programech „Strategické řízení pro vrcholové manažery“ a „Corporate Governance„!

Sběr přihlášek a podmínky výběrového řízení:

• do programu „Strategické řízen pro vrcholové manažery“ (sběr přihlášek do 10. 4. včetně): 1 místo – termín prodloužen do 11.4.
  • do programu „Corporate Governance“ (sběr přihlášek do 13. 4. včetně): 1 místo

Vzdělávací program Strategické řízení je nabízen jednomu studujícímu z jakéhokoliv navazujícího magisterského programu na FMV. A co můžete očekávat? V tomto programu se dozvíte (mimo jiné): o geopolitických tématech, současné energetice, budoucnosti mezinárodního obchodu a světě financí.

Kdo Vás bude programem provázet?

• Tomáš Salomon, generální ředitel České spořitelny
  • Zdeněk Tůma, bývalý guvernér ČNB
  • Jakub Seidler, hlavní ekonom ČBA

Vzdělávací program Corporate Governance je určen pro jednoho studujícího vedlejší specializace „Compliance, Risk and Governance“, přičemž student*ka musí mít min. 2 kurzy z této specializace aktuálně zapsané či již absolvované.

Koho v programu například potkáte?

• Jan Klouda, člen představenstva Vodafone
  • Jan Lasák, partner v AK Kocián Šolc Balaštík
  • Miroslav Zámečník, přední český ekonom
  • Ladislav Mejzlík, prezident Komory auditorů

Více informací a přihlašování najdete zde na intranetu FMV pro studenty.