FMV na střední pokračuje! Představ FMV na své střední škole!

Jste studentem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze? Chtěli byste se o možnostech studia na FMV podělit s ostatními? Vydejte se reprezentovat FMV na svou střední školu či gymnázium a poodkryjte středoškolákům studium u nás!

Jak se zapojit?

Napište nám na email studentiFMV@vse.cz  a nezapomeňte prosím uvést datum a místo vaší prezentace. Veškeré potřebné materiály má Studentský PR tým připravené a poskytneme vám je.  Na vás je jen domluvit si termín návštěvy na své střední škole, zaslat nám fotografii ze své prezentace a vyplnit krátký dotazník o absolvování návštěvy.

Motivací pro vás může být odměna ve formě fakultního merche a stipendium ve výši 1 000 Kč! V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na emailu studentiFMV@vse.cz.

Ukažme společně středoškolákům, že studium na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE je tou správnou volbou!

FMV na střední pokračuje! Představ FMV na své střední škole!