Přijatí studenti – heslo do InSIS

Ve Vašem studiu na Vysoké škole ekonomické v Praze budete moci využít rozsáhlou informační podporu. Budete moci např. průběžně sledovat stav svého studia v Integrovaném studijním informačním systému (InSIS). Každý nově zapsaný student potřebuje získat uživatelské jméno a dvě hesla pro práci v počítačové sítě školy:

1. Heslo pro přístup do InSIS a Office 365.
  2. Heslo pro využívání bezdrátové sítě Eduroam dostupné ve všech areálech školy.

Obě hesla doporučujeme získat den před konáním zápisu do studia, abyste mohli do sítě přistupovat už během zápisu.

Jak získám heslo do systému InSIS po založení studia?

1. Uživatelské jméno a heslo nalezneš po založení studia (na základě elektronického potvrzení) ve své elektronické přihlášce ke studiu.

2. Pokud jsi se zúčastnil přijímacích zkoušek nanečisto, uživatelské jméno a heslo do InSIS už máš, použij je z přijímacích zkoušek nanečisto.

3. V sekci Přijímací řízení  na adrese http://insis.vse.cz/prihlaska/ vyber volbu Vstoupit do systému e-přihlášek jako uživatel e-přihlášek.

4. Pokud jsi zapomněl heslo pro vstup do přihlášky, můžeš si jej znovu vygenerovat na základě rodného čísla a e-mailu po kliknutí do odkazu generování nového hesla.

5. Zadej uživatelské jméno (číslo přihlášky) a heslo pro přihlášky.

6. V horní části stránky se Ti zobrazí nově přidělené uživatelské jméno a heslo do InSIS – viz obrázek níže.

7. Heslem se můžeš poprvé přihlásit na stránce http://insis.vse.cz/ v sekci Osobní administrativa vybereme odkaz Přihlášení do osobní administrativy.

8. Změnu hesla na to, které chceš opravdu trvale používat, proveď až dvě noci po elektronickém zápisu, aby se změna hesla provedla i do Office 365, a to v InSIS v sekci Nastavení informačního systému vyber odkaz Změna hesla.

9. Své heslo nikdy nikomu nesděluj 🙂

Další doporučená nastavení systému InSIS

Obecné informace VŠE pro první ročníky

Další informace ohledně počítačové sítě, systému InSIS a dalších služeb školy naleznete v průvodci pro první ročníky.

• Obecné informace VŠE pro první ročníky