VŠE Family Business Club Vás zve na setkání členů 15.10. od 18 hodin
Podnikají vaši rodiče? Přebíráte jejich business? Přidejte se do komunity nástupců v rodinných firmách na VŠE – VŠE Family Business Clubu, který funguje při Centru pro rodinné firmy VŠE! Příští setkání se koná ve středu 15. 10. od 18 hodin v kampusu VŠE na Žižkově.
VŠE Family Business Club je klub pro (potenciální) nástupce v rodinných firmách z řad studentů a absolventů VŠE. Pokud vaši rodiče podnikají, určitě vás už napadlo, že v rodinné firmě to chodí jinak než v korporátním světě, který popisuje většina učebnic managementu: své šéfy oslovujete mami a tati, narozeninové oslavy připomínají spíš firemní porady a názvu vaší pozice nejlépe odpovídá něco jako „nástupce-práce všeho druhu“.
Proto je zde VŠE Family Business Club. Propojí vás se spolužáky a absolventy, kteří pochází ze stejného prostředí jako vy. Na pravidelných setkáních s nimi můžete otevřeně diskutovat o radostech a starostech rodinného podnikání a sdílet své zkušenosti.
Akce VŠE Family Business Clubu mají různou podobu: prezentace členů klubu, exkurze do rodinných firem, workshopy, akce pro nástupce a jejich rodiče.
Letošní akademický rok odstartujeme ve středu 15. 10. od 18 hodin setkáním s CEO rakouské rodinné firmy SCHMACHTL Kari Schmachtlem. Kariho jsme osobně poznali na jaře při návštěvě této rodinné firmy v rakouském Linci. Letos nastoupil na pozici jednatele a představuje již 3. generaci rodiny ve vedení firmy. Tématem naší diskuse budou jeho příprava na nástupnictví, nástupnický proces a originální způsob, kterým firmu nyní řídí.
Více informací a registrační formulář najdete zde
Těšíme se Vás.