Call for papers: 23th International Joint Conference Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci

Central and Eastern Europe in the Changing Business Environment,

která se koná 18-19. května 2023 na VŠE v Praze.

Registrace na konferenci jsou otevřeny do 16. ledna 2023.  Konferenci, která se zaměřuje především na region střední a východní Evropy a jeho postavení v globální ekonomice, společně organizují Fakulta mezinárodních vztahů a Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze a Obchodní fakulta Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Témata konference zahrnují mimo jiné:

• Mezinárodní obchod.
  • Globální hodnotové řetězce a region CEE.
  • Mezinárodní finance.
  • Společenská odpovědnost firem v mezinárodním podnikání.
  • Udržitelný hospodářský rozvoj z globální perspektivy.
  • Změny v mezinárodních marketingových, manažerských a obchodních strategiích.
  • Výzvy v mezinárodním cestovním ruchu.
  • Chování spotřebitele.

Abstrakt v angličtině se odesílá spolu s registrací prostřednictvím webové stránky konference do 16. ledna 2023 a jeho délka je omezena na 1000 znaků.

Články v angličtině (po schválení předloženého abstraktu) se odevzdávají do 20. února 2023. Délka každé práce by neměla překročit buď 10 stran v případě jednoho nebo dvou autorů, nebo 15 stran v případě více než dvou autorů. Každý článek bude posouzen dvěma recenzenty a hlavní autor obdrží posudky nejpozději do 27. března 2023.

Sborník z konference bude zaslán k hodnocení Web of Science (databáze CPCI). Autoři mohou rozhodnout o vydání celé práce v rámci sborníku nebo abstraktu v knize abstraktů. Dokumenty vydávané jako abstrakty mohou být zaslány ke zveřejnění do vědeckých časopisů. Recenzované časopisy organizátorů jsou CEBR, Economic Review nebo Studia commercialia Bratislavensia. Na stránce konference naleznete kromě dalších informací i odborné články z minulých ročníků.