Akademičtí pracovníci FMV uspěli v Ceně rektora za prestižní publikaci

Rektor(ka) každoročně uděluje cenu za prestižní publikaci nejlepším akademickým pracovníkům VŠE. Cena rektora se uděluje ve třech kategoriích, a to knižní publikace, článek a vědecká publikační činnost studentů doktorského studia. V kategorii knižní publikace letos získala FMV celkem dvě ceny.

2. místo:
Jeremy Alan Garlick, M.A., Ph.D.
Publikace: The Impact of China´s Belt and Road Initiative: From Asia to Europe, Nakladatelství Routledge, 2019
ISBN 978-0-8153-9610-9

3. místo:
Ing. Petr Vymětal, Ph.D., doc. Ing. Šárka Laboutková, Ph.D., PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D.
Publikace: Transparent Lobbying and Democracy, Nakladatelství Palgrave Macmillan (Springer Nature Switzerland AG), 2020
ISBN 978-3-030-36043-6

Ocenění se uděluje za knižní publikace, které jsou velmi významné a zvyšují tak prestiž VŠE. Publikace musí být zpracována akademickým pracovníkem VŠE v souvislosti s činností univerzity v návaznosti na její vědecko-pedagogický program.