Zveme vás na Veletrh ŠANCE – 18.-20. října 2022

18. října
20. října

Zveme vás na Veletrh ŠANCE, který se bude konat ve dnech 18. – 20. října 2022.
Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE bude přínosný zejména pro ty z vás, kteří hledají vhodnou pracovní příležitost, ale i pro vás, kteří se na pracovním trhu teprve rozhlížíte a rádi byste zvýšili svou budoucí úspěšnost na pracovním trhu.

Veletrh bude probíhat v atriu Rajské budovy vždy od 10:00 do 16:30 hodin a prezentovat se bude až 120 vystavujících společností. Kromě široké škály vystavujících společností a institucí Vás v těchto třech dnech čeká nabitý doprovodný program.

V úterý 18. 10. a ve čtvrtek 20. 10. můžete přijít navázat kontakt s reprezentanty studentských organizací.
Ve středu 19. 10. se můžete zúčastnit kariérního workshopu na téma: Jak se připravit na pracovní pohovor, Assessment Center*.
Ve čtvrtek 20. 10. budete mít možnost si u Honors Academy na ochozu RB nechat posoudit své CV. Ve spodním patře na stáncích číslo 7 a 22 pro vás bude připraveno profesionální fotografování na CV zajištěné společností Parfumerie DOUGLAS.
Každý den také losujeme výherce hodnotných cen v rámci soutěže.

*Kapacita na workshop je omezená, proto si včas rezervujte své místo. Registrujte se přes Kariérní portál nebo přes školní registrace.

Pro více informací navštivte sance.vse.cz a v případě jakýchkoli dotazů nebo nastalých potíží s registrací na workshop nás prosím kontaktujte na kc@vse.cz.

Těšíme se na vás.