Třetí místo v PwC Consulting Challenge obsadila studentka FMV s týmem

Druhý ročník PwC Consulting Challenge, zaměřený na technology consulting, se v letošním roce konal v nekonvenčním on-line prostředí. Před účastníky stálo řešení skutečné výzvy finské donáškové společnosti Wolt, a to regionální expanze na českém trhu. Za jeden týden měli účastníci vymyslet celkovou go-to-market strategii. Propojením businessu s technologiemi se studenti snažili zajistit celkové zjednodušení a zefektivnění celého procesu od objednání až po doručení zásilky.

Tým, působící ve složení Julie Janáková, Martin Rampa, Nikola Lomenčíková a Matúš Káčer, se z téměř 100 týmů dostal do finálního kola mezi 10 nejlepších a umístil se na 3. místě. Nejlepší týmy řešení case study prezentovaly porotě, která se skládala z top managmentu obou společností.

Julie, studentka FMV, o výzvě říká:Byla to pro nás všechny první účast v consultigové soutěži, a proto i velká zkušenost, z které jsme si odnesli mnoho nového. Práce všech účastníků byli na vysoké úrovni, a především velkou inspirací pro naše další zlepšení. Umístění na třetím místě bylo potom sladkou tečkou za naší několikadenní prací. Určitě bych všem studentům doporučila se v dalších ročnících do podobných soutěží a projektů zapojit a nebát se posouvat svoje limity! Myslím si, že nebudu mluvit jen za sebe, když napíšu, že účast mi přinesla nejen nové kontakty a zkušenosti, ale i nezapomenutelné vzpomínky.

Fakulta mezinárodních vztahů studentům moc gratuluje a přeje další úspěchy do budoucna.

Třetí místo v PwC Consulting Challenge obsadila studentka FMV s týmem