Výběrové řízení na stáž: student se znalostí Španělštiny – Velvyslanectví Španělska v Praze

26. dubna
17. května
2019

Fakulta mezinárodních vztahů vyhlašuje ve spolupráci s Ministerstvem hospodářství, průmyslu a ochrany hospodářské soutěže Španělského království výběrové řízení na jedno místo v Ekonomické a obchodní kanceláři Velvyslanectví Španělska – Oficina Económica y Comercial v Praze (OFCOME). Kancelář je součástí španělského velvyslanectví.

Období

Nabídka je určena pro studenty navazujícího magisterského studia Fakulty mezinárodních vztahů a lze ji uplatnit v rámci 22F401, nebo 22F413.

Termín a délka stáže

3-4 měsíce, zimní semestr AR 2019/20

Místo konání stáže

Oficina Económica y Comercial, Embajada de España en Praga

Štěpánská 10, Praha 2

Pracovní náplň

• příprava a koordinace obchodních a ekonomických akcí ambasády
  • sektorové analýzy a analýzy trhu
  • vyhledávání a zpracování informací, podkladů a kontaktů
  • komunikace s firmami a externími partnery
  • asistence při veletrzích

Požadavky

• znalost španělštiny minimálně na úrovni B2
  • znalost ekonomické terminologie
  • práce s MS Office
  • komunikativnost a zájem o konkrétní témata spojená s hispanofonní oblastí

Nabídka španělského VELVYSLANECTVÍ

• získání jedinečné zkušenosti z komunikace se španělskými a latinskoamerickými kolegy, podnikateli a firmami
  • moderní pracovní prostředí
  • interkulturní zkušenost s hispanofonním prostředím bez nutnosti dlouhodobého výjezdu mimo ČR

Přihláška musí obsahovat

• strukturovaný životopis ve španělštině s uvedením jazykových znalostí a zahraničních zkušeností
  • motivační dopis ve španělštině

Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na odměnu. Přihlášky do výběrového řízení zasílejte emailem na adresu olga.vilimkova@vse.cz a dominika.kovarova@vse.cz do 17.5.2019.