Výběrové řízení na stáž: student se znalostí Španělštiny – Velvyslanectví Argentinské republiky v Praze

26. dubna
17. května
2019

Fakulta mezinárodních vztahů vyhlašuje výběrové řízení na jedno místo stážisty na Velvyslanectví Argentinské republiky v Praze.

Období

Nabídka je určena pro studenty navazujícího magisterského studia Fakulty mezinárodních vztahů a lze ji uplatnit v rámci 22F401 (plný pracovní úvazek), nebo 22F413 (částečný pracovní úvazek).

Termín a délka stáže

3-4 měsíce, zimní semestr AR 2019/20

Místo konání stáže

Velvyslanectví Argentinské republiky v České republice

Panská 6, Praha 1

Pracovní náplň

• příprava a koordinace kulturních a ekonomických akcí ambasády
  • sektorové analýzy a analýzy trhu
  • vyhledávání a zpracování informací, podkladů a kontaktů
  • komunikace s firmami a externími partnery
  • asistence při veletrzích

Požadavky

• znalost španělštiny minimálně na úrovni B2
  • znalost ekonomické terminologie
  • práce s MS Office
  • komunikativnost a zájem o konkrétní témata spojená s hispanofonní oblastí

Nabídka ARGENTINSKÉHO VELVYSLANECTVÍ

• získání jedinečné zkušenosti z komunikace s argentinskými a latinskoamerickými kolegy, podnikateli a firmami
  • moderní pracovní prostředí
  • interkulturní zkušenost s latinskoamerickým prostředím bez nutnosti dlouhodobého výjezdu mimo ČR

Přihláška musí obsahovat

• strukturovaný životopis ve španělštině s uvedením jazykových znalostí a zahraničních zkušeností
  • motivační dopis ve španělštině

Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na odměnu. Přihlášky do výběrového řízení zasílejte emailem na adresu olga.vilimkova@vse.cz a dominika.kovarova@vse.cz do 17.5.2019.