Špičky z businessu i veřejného sektoru: ohlédnutí za druhým Inovačním týdnem na FMV

Na Vysoké škole ekonomické v Praze proběhl poslední březnový týden tzv. Týden inovací, nebo také Innoweek. Během jednoho týdne neprobíhala tradiční výuka, ale studenti se setkali s hosty ze světa businessu i státní správy na seminářích, workshopech a exkurzích.

Již druhý ročník Innoweeku nabídl studentů celé VŠE nespočet zajímavých možností zapojení. Rádi bychom se prostřednictvím tohoto článku za uplynulým týdnem ohlédli. Přinášíme Vám hlavní akce celého týdne za jednotlivé katedry FMV:

Katedra cestovního ruchu

Katedra mezinárodních ekonomických vztahů

Katedra mezinárodního podnikání

Katedra mezinárodních studií a diplomacie

Katedra podnikového a evropského práva

Katedra anglického jazyka

Katedra německého jazyka

Katedra románských jazyků

Katedra slovanských jazyků

FMV také organizovala Absolventskou středu „Z VŠE až k inovacím v managementu“, kde jsme probrali dnešní největší inovace v bankovnictví, finančnictví, v big techu a ve stavebnictví s absolventy fakulty:

• Michaela Bauer, členka představenstva a Chief Technology, Innovations, Digital, Data and Operations Officer v ČSOB