Proběhl první live stream Q&A děkana a proděkanů FMV k mimořádným opatřením

Historicky první stream vedení FMV proběhl ve čtvrtek 2. dubna přímo z pracovny děkana doc. Josefa Taušera. Živého vysílání se kromě děkana účastnili také proděkan pro pedagogickou činnost doc. Pavel Hnát a proděkan pro zahraniční vztahy a PR Ing. Radek Čajka, Ph.D.

V úvodním slovu pan děkan shrnul celou situaci, kdy FMV již dva dny po uzavření škol přešla k online výuce pomocí MS Teams. Informoval studenty o přípravě speciálního zákona, který bude upravovat situaci na vysokých školách v tomto semestru (např. poplatky na VŠ za prodloužení studia v době mimořádného stavu).

Proděkani se pak věnovali jednotlivým dotazům. Odpovědi na ty nejčastější naleznete ve studentském intranetu FMV, včetně záznamu z celého vysílání.

Na závěr live streamu děkan doc. Taušer zdůraznil, že informace ohledně termínu otevření škol budou známy předem, a tak bude čas se na vše připravit a vše včas komunikovat.

Děkan se rozloučil poděkováním všem studentům za jejich trpělivost a nasazení, s jakým situaci zvládají, a dodal, že nám jde o společný cíl, a to zvládnout tento semestr a postoupit ve studiu dále.

Proběhl první live stream Q&A děkana a proděkanů FMV k mimořádným opatřením