Pedagogové z FMV získali ceny nakladatelství Oeconomica pro autory nejúspěšnějších titulů

Vedení Vysoké školy ekonomické v Praze a Nakladatelství Oeconomica předalo při příležitosti konání Akademického pléna výroční ceny Nakladatelství Oeconomica autorům resp. vedoucím autorských kolektivů komerčně úspěšných titulů. Gratulaci a ocenění přijali z rukou kvestora VŠE Tomáše Zouhara a vedoucí nakladatelsví Libuše Doubravové.

Oceněni byli také autoři z FMV. První místo v kateogorii Publikace získala Mgr. Halka Čapková, Ph.D. z Katedry anglického jazyka. V kategorii Skripta se zase umístil PhDr. Jaroslav Březina, Ph.D., vedoucí Katedry německého jazyka.

Ocenění v kategorii Publikace

1. místo: Mgr. Halka Čapková, Ph.D. a kolektiv – English for Business and Economics. Student´s Book (2. a 3. dotisk 1. vydání)
2. místo: Ing. et Ing. Van Quang Tran, Ph.D. et Ph.D. – Makroekonomické modely pro měnovou analýzu (1. vydání)
3. místo: doc. Ing. Zora Říhová, CSc. a kolektiv – Úvod do IT Governance (1. vydání)