NATO Young Professionals Programme

31. května
2020

Severoatlantická aliance vyhlásila výběrové řízení pro pracovní pozice účastníků v novém projektu Young Professionals Programme (YPP).

YPP je pilotním programem NATO, který je určen zejména čerstvým absolventům vysokých škol a mladým lidem se zájmem o vstupní pracovní (entry-level) pozice v NATO. Vybrání kandidáti s relevantními zkušenostmi a zájmem o bezpečnostní politiku se zúčastní tříletého programu, v rámci kterého stráví každý rok v jiném orgánu Severoatlantické aliance. Získají tak cenné pracovní zkušenosti z  pohledu činnosti různých struktur NATO.

Více informací o programu a podávání přihlášek naleznete na webové stránce NATO.

Další dotazy je možné směřovat písemně v angličtině na adresu mailbox.ypp@hq.nato.int.

Přihlášky do výběrového řízení je možné podávat do 31. května 2020.

NATO Young Professionals Programme