Na FMV proběhla první Brain&Breakfast

Už jste také posnídali s inspirativní osobností na FMV?

Nový koncept přednášek spojených se snídaní Brain&Breakfast byl spuštěn v tomto semestru i na půdě VŠE. Na přednáškách, které se konají během semestru (většinou 3. čtvrtek v měsíci) od 8:20 do 10:00, můžete posnídat a zároveň se nechat inspirovat zajímavou osobností a případně také diskutovat o tématu, které bylo vysíláno živě.

Snídaně Brain&Breakfast zprostředkovává společnost Red Button. Každý měsíc vybere zajímavou osobnost se silným příběhem, jejíž živé vysílání mohou sledovat studenti škol, ale i zaměstnanci firem jako je Škoda Auto, Innogy nebo Česká spořitelna. V minulosti byly hosty např. zpěvák Tomáš Klus, lékař Jan Pirk nebo vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová a hovořilo se o tématech „Jak je důležité vzdělání a kde ho získat?“, „Motivace v době blahobytu“ nebo „Život a(nebo) kariera? Aneb jak spravujete svoje nejhodnotnější aktivum?“.

B&B na VŠE je organizována ve spolupráci Studentského klubu obchodu a konkurenceschopnosti (SKOK) a Fakulty mezinárodních vztahů.

Pokud byste měli zájem na snídani přijít, sludujte aktuální dění zde: https://www.facebook.com/BrainandbreakfastnaVSE.