V sobotu proběhl Den otevřených dveří! Najdete se na fotkách?

V sobotu 19. ledna proběhl Den otevřených dveří Fakulty mezinárodních vztahů. Uchazeči měli možnost vyslechnout si prezentaci o důležitých studijních informacích od pana proděkana pro pedagogickou činnost, docenta Hnáta, na kterou navázali studenti, kteří představili středoškolákům studentský život na vysoké. Nechybělo ani povídání studentů, kteří strávili semestr v zahraničí, nebo zástupci studentských spolků.

Po prezentaci ve Vencovského aule probíhaly prohlídky školy a prezentace jednotlivých programů. K dispozici byl také fakultní fotokoutek. Vyfotili jste se také? Své fotografie najdete v galerii níže.

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na vás u přijímacích zkoušek!

Videozáznam ze Dne otevřených dveří

Nemohli jste se Dne otevřených dveří zúčastnit nebo byste si rádi některé informace připomněli? Záznam z hlavní prezentace najdete zde.

Nabídka studijních programů

Pokud stále váháte, pro který program se rozhodnout, rozhodně by vám nemělo utéct Stínování výuky, akce pro uchazeče, díky které si vyzkoušíte den v roli studenta FMV. Více informací, včetně přihlašovacího formuláře najdete zde.