Zpravodaj homepage

Jsi studentem střední školy? Přihlaš se do mezinárodní business soutěže High School Business Challenge a získej stipendium na FMV!
FMV bude řešit dva nové projekty podpořené Grantovou agenturou ČR
Třetí místo v PwC Consulting Challenge obsadila studentka FMV s týmem
Jana Hovorková z FMV je laureátkou Ceny Josefa Hlávky pro talentované studenty a vědce
Proběhl třetí ročník „českého Davosu“, konference Kostelec 2020. FMV byla partnerem.
Studenti se opět propojí s absolventy. FMV zahájila druhý ročník Alumni mentoring programu.
Erasmus v době covidové