FMV Alumni Professional Network: Government & mezinárodní vztahy /10.5./

10. května
2022

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

FMV a fakultní Alumni Club spojuje komunitu svých absolventů podle oborů a v duchu témat, která aktuálně rezonují společností. Chceme vybudovat jedinečný prostor pro sdílení know-how, kontaktů a inspiraci v nejčastějších pracovních oborech našich absolventů.

Přijďte na první setkání FMV Alumni Professional Network: Government & mezinárodní vztahy v úterý 10. května od 18:00 na VŠE v Praze a potkejte se s dalšími absolventy, kteří pracují ve státní správě nebo mezinárodních organizacích a institucích.

Večer je rozdělený na prezentační část, kde se můžete dozvědět co nejvíce od našich hostů, a networkingovou část, kde se potkáte s několika skupinami dalších absolventů a můžete probrat vaše zkušenosti a rozšířit své profesní kontakty.

Host:

• Jan Herget – ředitel, CzechTourism

Registrace na akci je nutná, probíhá přes Absolventský portál VŠE: https://portal.absolventi.vse.cz/portal/akce/226

Akce je otevřená exkluzivně pro absolventy, vyučující a případně studenty posledních ročníků FMV VŠE.

Více informací o projektu FMV Alumni Professional Networks.

FMV Alumni Professional Network: Government & mezinárodní vztahy /10.5./