FMV Alumni Club vás zve na Halloweenský PubQuiz! /26.10./

26. října
2021

FMV Alumni Club zve absolventy FMV na další Alumni meet-up: Tentokrát na neformální PubQuiz, který proběhne v úterý 26.10. 2021 od 19:00

Pojďte si ověřit, kolik nových zkušeností jste od dob studentských let nasbírali, o jak dobrý základ vědomostí se ještě stále můžete opřít nebo které informace se Vám naopak už stihly z hlavy vykouřit?! Ať už si správné odpovědi vybavíte nebo ne, na jedno si vzpomenete určitě: Známé tváře Vašich bývalých spolužáků a kolegů. Přijďte se přesvědčit a společně s Vašimi přáteli si zasoutěžte proti ostatním!

PubQuiz neboli hospodský kvíz má podobnou formu jako oblíbené vědomostní soutěže známé z televizních obrazovek (Riskuj, Kufr, AZ kvíz, Milionář). Tady Vás ale rozhodně žádné kamery snímat nebudou, proto se není třeba obávat špatných odpovědí. A že jich bude! Otázky jsou totiž záměrně namíchané tak různorodě, aby si každý přišel na své.

Celým večerem Vás bude provázet moderátor, který na konci slavnostně vyhlásí vítězný tým. Ještě předtím se ale můžete těšit na přestávky plné small-talků a networkingu!

Sestavte si vlastní tým už předem nebo poznejte nové kontakty až v Pubble (Chorvatská 17, Praha 2).
Na akci je nutná registrace.

Akci najdete i na Facebooku.

FMV Alumni Club vás zve na Halloweenský PubQuiz! /26.10./