FMV Alumni Club uspořádal první absolventský kvíz

Ve středu 12. června proběhl na FMV první Alumni kvíz pro absolventy. Navázal tak na tradici velmi populárního studentského kvízu, který má za sebou již 7 řad.

Na Alumni edition fakultního kvízu na téma „Svět“ šlo hlavně o neformální setkání absolventů a vyučujících, kteří společně ve smíšených týmech soupeřili o co nejlepší výsledky ve vědomostním kvízu. Hosté se opět setkali s bývalými spolužáky a mohli se seznámit i s dalšími absolventy napříč obory, nebo si neformálně popovídat se svými vyučujícími.

A otázky? Věděli jste, že je LEGO největším výrobcem pneumatik? Nebo kolik tweetů tweetnul Twitter Donalda Trumpa? Pokud ano, určitě byste v kvízu zabodovali.

Vítězný tým si odnesl hezké ceny a pohodovou atmosféru večera doplnil také menší raut. „FMV kvíz: Alumni edition“ měl mezi absolventy velmi pozitivní ohlasy, proto se určitě můžete těšit na jeho další ročníky.