Car-sharing Uniqway rozšiřuje své služby i pro absolventy VŠE!

Studentská léta jste už nechali za sebou a mrzí Vás, že spolu se studijními povinnostmi skončily i veškeré výhody spojené s tímto životním obdobím? Mezi ně bezpochyby patřil i oblíbený car-sharingový projekt Uniqway, který doposud sloužil pouze současným studentům. Ten však nově rozšiřuje své služby i na absolventy vysokých škol zapojených do projektu. Ať už tedy Vaše cesty po škole vedou kamkoliv, my Vás na nich od teď rádi doprovodíme!

Projekt Uniqway byl vyvinut současnými studenty VŠE, ČVUT a ČZU ve spolupráci se Škoda Auto a. s. Car-sharingová nabídka je tedy přímo přizpůsobena nejrůznějším potřebám studentů a mladých absolventů: I za velice příznivou cenu se můžete těšit z plné výbavy, bezpečné jízdy a vysokého komfortu vozidla. Ať už se tedy rozhodnete vypůjčit si auto na nákup, cestu do práce nebo výlet s přáteli či rodinou, můžete si být jisti, že Uniqway auta Vám budou vhodným parťákem.

Všechny vozy jsou ve výborném stavu díky pravidelnému čištění a dezinfikování. Najdete v nich parkovací senzory s kamerami, klimatizaci, vyhřívané sedačky a nabíjecí kabely pro všechny typy telefonů. Na objednání si navíc můžete nechat na střechu auta připevnit rakev nebo nosiče na kola.

Registrace je bez jakýchkoliv poplatků. Hned po ní můžete využít pestrou flotilu 38 vozů (ŠKODA FABIA, SCALA, CITIGOe iV a dokonce si můžete vyzkoušet i zbrusu novou ŠKODA ENYAQ iV).

Auta jsou dostupná v zónách po celé Praze, na Kladně a v Mladé Boleslavi. Parkování po Praze je zdarma. V případě komplikací je Vám plně k dispozici bezplatná infolinka, která funguje 24/7. Všechna vozidla jsou pojištěná, spoluúčast činí 1 %, minimálně však 1 000,- Kč. Více informací zjistíte na stránkách www.uniqway.cz, na sociálních sítích, nebo v naší kanceláři přímo na VŠE (vedle vchodu do RB101).

Šťastnou a bezpečnou cestu Vám přeje Uniqway tým.

Car-sharing Uniqway rozšiřuje své služby i pro absolventy VŠE!