Jste absolventem FMV? Staňte se členem Board of Alumni! Blíží se druhé volby do předsednictva FMV Alumni Clubu.

FMV Alumni Club byl založen v roce 2018 a za první dva roky propojil absolventy Fakulty mezinárodních vztahů na několika akcích, jako třeba populární Business Speed Networking, Alumni Reunion v rámci Absolventského večera nebo setkání pro začínající podnikatele.

FMV Alumni Club řídí Board of Alumni v čele s prezidentem.

• Chcete se podílet na řízení vztahů s absolventy?
  • Vést FMV Alumni Club?
  • Plánovat a organizovat akce pro absolventy?
  • Networkovat s ostatními absolventy a získávat nové kontakty?
  • Podílet se na přípravě dalších aktivit, spojujících absolventy mezi sebou i s fakultou?

Staňte se členem Board of Alumni!

• Registrace kandidátů probíhá od 1. 5. do 7. 6. 2020. Přihlásit se mohou všichni absolventi magisterského studia na FMV zde.

Samotné volby proběhnou v červnu. Na základě hlasování, kterého se mohou účastnit všichni absolventi FMV, pak budou vybráni členové Board of Alumni s největším počtem hlasů za daný magisterský program. Board of Alumni ze svých členů jmenuje prezidenta FMV Alumni Clubu.

Dosavadní prezidentkou klubu je Petra Skrbková a mezi další členy Boardu patří Milan Hašek, Jan Kotík, Vít Rožmberský a Lucie Halamová.

Board of Alumni

Continental- PR, Communications & Strategy Project Manager

International and Diplomatic Studies, Alumna 2015

Jitka Němečková

Provident Financial – Corporate Affairs and Communications Director, členka představenstva

Mezinárodní obchod, Alumna 2009

Zdeněk Pokorný

Pokorny Industries – Marketingový ředitel a analytik

International Business, Alumnus 2019

FMV Alumni Club propojuje absolventy do vzájemně prospěšných partnerství, a tím vytváří významná spojení, která vedou k osobnímu růstu i k posíleni komunity Fakulty mezinárodních vztahů. Naši absolventi nejsou jen vyslanci své Alma Mater, ale jsou také důležitým zdrojem znalostí, zkušeností a cenných kontaktů.

Posláním FMV Alumni Clubu je:

• vytvářet a udržovat spojení mezi současnými a budoucími absolventy
  • podporovat interakci absolventů s celou fakultou
  • zprostředkovávat hodnotné kontakty pro rozvoj kariéry
  • poskytovat absolventům příležitosti k celoživotnímu vzdělávání
  • šířit úspěchy svých absolventů

Doufáme, že s námi najdete to, co hledáte – staré přátele, nové členy týmu, znalosti a informace nebo prostě jen zábavu.

Statut ke vzniku a činnosti FMV Alumni Clubu a více informací najdete na webu FMV Alumni Clubu.

Připojte se k nám na LinkedIn a na Facebook!

Zajímá Vás i databáze absolventů nebo mentoring program? Podívejte se na naše  stránky pro absolventy!

S tímto projektem nám pomáhá: