Absolventky FMV v žebříčku Forbes Nejvlivnější ženy Česka

Forbes sestavil žebříček 150 nejvlivnějších žen Česka, letos největší ve své historii. Forbes v něm představuje významné Češky z nejrůznějších oblastí, od veřejné sféry a politiky přes byznys až po neziskový sektor.

Právě byznysový sektor co do zastoupení žen roste nejprogresivněji, ženy podle Forbesu přibývají ve vedení firem, v top managementu i v představenstvech. Přibývá také žen, které rozjely vlastní úspěšné podnikání.

Jsme velmi hrdí, že 12 podnikatelek, manažerek a vlivných žen z veřejné sféry, které v žebříčku zabodovaly v první stovce, patří mezi absolventky Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze!

Věříme, že jejich úspěchy budou další motivací pro všechny studentky FMV, které v budoucí kariéře hrdě podporujeme.
#10 Petra Kutnarová Spolumajitelka stavebnin DEK
#21 Dita Charanzová Europoslankyně
#27 Romana Benešová CEO, Kaprain Group
#31 Radka Prokopová Spolumajitelka, Alca Plast