Absolventky FMV opět patří mezi TOP ženy Česka! Které se dostaly do žebříčku Hospodářských novin?

Že se Fakulta mezinárodních vztahů může za svou existenci pyšnit už mnoha úspěšnými absolventkami a absolventy, kteří v současné době zastávají vysoké pozice ve společnostech, založili fondy či nadace, nebo se jinak aktivně přičinili o rozkvět společnosti, to je ve veřejné sféře již delší dobu známé. A tak se mnoho z nich, stejně jako v minulých letech, objevilo v žebříčku Hospodářských novin, které minulý měsíc ocenily TOP ženy Česka.

Některé absolventky Fakulty mezinárodních vztahů se v 18. ročníku prestižní ankety dokonce objevily už po několikáté. A nás to jako jejich alma mater velice těší. Jsme hrdí (nejen) na to, že svým úspěchem inspirují další studentky fakulty a celé VŠE v Praze.

Které absolventky FMV patří mezi TOP ženy Česka podle Hospodářských novin?
Michaela Bauer Ředitelka pro technologie, inovace, digitální technologie, data a provoz v ČSOB Group
Jitka Dvořáková  Generální ředitelka czc.cz, regionální ředitelka Mall Group South
Andrea Ferancová Bartoňová Předsedkyně představenstva, zakládající partnerka, ESPIRA Investments
Petra Kutnarová Spolumajitelka stavebnin DEK
Daniela Pešková Členka představenstva, Česká spořitelna

Celý seznam jmen a další informace o anketě naleznete na stránce Hospodářských novin.

FMV přeje všem absolventkám a absolventům mnoho štěstí do budoucna, nejen na své kariérní cestě!