Absolventka a moderátorka Daniela Písařovicová v podcastu FMV odposlech

Moderátoři fakultního podcastu FMV odposlech tentokrát vyzpovídali hosta, kterého znají nejen studenti fakulty, ale i široká veřejnost! Pozvání totiž přijala absolventka FMV, která mnoho let působila jako moderátorka a redaktorka v České televizi a dnes pracuje v internetové zpravodajské televizi DVTV – Daniela Písařovicová.

Co se jí jako první vybavilo, když po tolika letech opět zamířila na půdu své Alma Mater? Jak na FMV vzpomíná a jaké předměty pro ni byly největší výzvou? Co obnáší práce moderátora a jaké byly její začátky v České televizi? Liší se vůbec práce ve veřejnoprávním médiu od soukromé internetové televize DVTV? Nejen na to jsme se Daniely Písařovicové ptali.

Věříme, že odposlech tohoto rozhovoru vám dá kuráž vydat se na mnohdy trnitou cestou k vaší vysněné práci, která vám dává smysl!

Poslouchejte nás na těchto platformách:

Apple Podcasts: bit.ly/FMV_odposlech_Apple
Spotify: bit.ly/FMV_odposlech_Spotify