Absolventi VŠE se setkali na Absolventském večeru. FMV připravila setkání oborů.

V sobotu 9. listopadu se VŠE proměnila v jeden velký společenský sál. Světla nasvítila Rajskou budovu v nebývale velkém stylu, Žižkovem zněla hudba klasická i moderní a atrium se proměnilo v koncertní sál i gastronomický prostor. Na VŠE totiž proběhl 2. Absolventský večer, setkání absolventů napříč ročníky a fakultami.

FMV si v rámci večera připravila pro své absolventy také Alumni Reunion aneb setkání oborů. Hosty čekaly networkingové aktivity, aby mohli rozšířit své profesionální kontakty, seznámit se s absolventy stejných oborů napříč ročníky nebo potkat své dřívější spolužáky.

Symfonický orchestr VŠE zahrál melodie Star Wars a Calming the Sea. Rektorka VŠE a děkani fakult informovali o chystaných novinkách na škole. Hosty čekal raut s kulinářskými specialitami a drinky, nebo dezert s děkanem. Při kávě sdílel pan děkan Josef Taušer s absolventy FMV novinky z fakulty a společně s Markétou Lipavskou, která má na fakultě vztahy s absolventy na starosti, představili také FMV Alumni Club, který funguje již rok a půl, v čele s jeho vedením, Alumni Boardem, jež je složen z absolventů FMV. Prezidentkou FMV Alumni Clubu je Petra Skrbková, která nyní pracuje v British Chamber of Commerce.

V rámci večera vystoupilo také trio Inflagranti, jehož houslistky na jehlách oslnily svými hity v podání smyčcových nástrojů. Na závěr se hosté nechali unášet tóny z 80. a 90. let, které roztančily celé atrium.

Doufáme, že jste si s námi večer užili a budeme se těšit zase na příští rok.

Absolventský večer VŠE 2019  I  Alumni Reunion FMV