Absolventský večer VŠE 2019 /9.11./

9. listopadu
2019

Také se vaše studentská léta proměnila v minulost? Přijďte na ně zavzpomínat na Absolventský večer VŠE! Užijte si příjemné chvíle v okruhu bývalých spolužáků, vedení VŠE a vyučujících. Vrcholem večera bude koncert tria INFLAGRANTI.

Druhý Absolventský večer VŠE se bude konat v sobotu 9. listopadu 2019.

Účelem akce je umožnit absolventům VŠE po ukončení studií opět přijít se podívat na půdu školy, potkat se s bývalými spolužáky i učiteli a prožít příjemný večer s bohatým programem.

V rámci Absolventského večera proběhne také setkání oborů FMV – Alumni Reunion.

15:30 – Registrace účastníků
16:00 – Alumni Reunion  –  setkání oborů FMV
18:00 – Slavnostní zahájení akce  –  přivítání účastníků rektorkou VŠE, vystoupení Symfonického orchestru VŠE
18:30 – Slovo paní rektorky s děkany
19:15 – Raut  –  i tento rok jsou pro Vás připraveny kulinářské speciality jedné z předních českých cateringových společností
20:30 – Dezert s děkanem
21:00 – Vystoupení tria INFLAGRANTI a Josefa Vojtka
22:00 – Video-diskotéka  –  zaposlouchejte se do hitů 80. a 90. let, jejichž videoklipy poběží na velkých obrazovkách v atriu
23:00 – Ukončení akce

Registrace a vstupné:

Na akci se můžete registrovat zde.

Cena vstupného pro absolventy je 500 Kč. Cena sníženého vstupného pro 2 osoby je 800 Kč.

Doufáme, že přijmete naše pozvání a přijdete strávit příjemný sobotní večer na půdě Vaší Alma Mater.

Těšíme se na viděnou!

Absolventský večer VŠE 2018

V sobotu 10. 11. se konal Absolventský večer VŠE. Podívejte se, jak setkání absolventů probíhalo.