Absolventi

FMV Alumni Club vás zve na Halloweenský PubQuiz! /26.10./
Druhý ročník FMV Alumni mentoringu je za námi. Propojili jsme 80 studentů a absolventů!
Absolventky FMV v žebříčku Forbes Nejvlivnější ženy Česka
Studenti „nakopli kariéru“ s absolventy FMV
Chcete se propojit? Přidejte se k FMV Alumni Professional Networks!
Pracujete v HR? Máte na starosti recruiting nebo pohovory? Hledáme dobrovolníky!
FMV Alumni chat: Inside the US Election s reportérkou CNN Prima News Kristinou Tůmovou /14.12./
Studenti se opět propojí s absolventy. FMV zahájila druhý ročník Alumni mentoring programu.