4 minuty, 15 business setkání a 30 absolventů. FMV Alumni Club pořádal svůj druhý Alumni Business Speed Networking.

Už po druhé se mohli absolventi FMV setkat na business networkingové akci a rozšířit své profesionální kontakty. FMV Alumni Club totiž opět pořádal Alumni Business Speed Networking.

„Skvělá akce! Po dlouhé době jsem měla příležitost setkat se s kolegy z ročníku, vyměnit si s nimi zkušenosti a tipy. Díky moc za organizaci,“ uvedla k Business Speed Networkingu Veronika, absolventka FMV, která momentálně působí ve společnosti mBank.

Alumni Business Speed Networking proběhl ve čtvrtek 20. února v Akademickém klubu na VŠE a účastnilo se ho 30 absolventů FMV. První, formální část večera probíhala ve formě speed networkingu, kdy měl každý z hostů čas 4 minuty pro seznámení se a diskusi s protějším partnerem. Po uplynutí času se přesunul k dalšímu stolu a dalšímu absolventovi, s kterým měl opět 4 minuty času. A tak to šlo dále, dokud se osobně neseznámil přesně s polovinou příchozích.

V druhé části pak hosté přešli k neformálnímu networkingu, kde se mohli seznámit s těmi, které při kolečku neměli možnost potkat, nebo prodiskutovat konkrétní příležitosti s těmi, se kterými našli společná témata během stanovených 4 minut.

Velice příjemná akce. Bylo zajímavé vidět, jak různorodé uplatnění máme s téměř stejným vzděláním,“ hodnotila večer Daniela, absolventka FMV, která nyní pracuje ve společnosti Siemens. „Skvělá akce, která vás obohatí,“ doplnil ji Aldar ze společnosti Honeywell.

Všem absolventům moc děkujeme za účast a těšíme se na další setkání pod hlavičkou FMV Alumni Clubu.

S tímto projektem nám pomáhá: