5.9.2018 17:00 - 7.9.2018 17:00 - Seznamovací kurz pro 1. ročník - 2018

Výběrové řízení na stáž v CzechInvest: Soul, Jižní Korea a San Francisco, USA

19.6.2018

Stáž na zahraniční zastoupení agentury CzechInvest

Soul, Jižní Korea a San Francisco, USA - Kalifornie

Fakulta mezinárodních vztahů vyhlašuje ve spolupráci s Agenturou pro podporu podnikání a investic CzechInvest výběrové řízení na stáže na zahraniční zastoupení agentury CzechInvest ve městě Soul, Jižní Korea a San Francisco, USA – Kalifornie.

Nabídka je určena pro studenty navazujícího magisterského studia Fakulty mezinárodních vztahů a bude uznána do studia za 15 ECTS jako 22F412 Zahraniční odborná stáž – dlouhodobá.  Na stáž je možné čerpat finanční podporu ze stipendijního fondu FMV.

Termín stáže:

Září – prosinec 2018

Koho hledáme?

Samostatného a proaktivního studenta Fakulty mezinárodních vztahů, který chce získat neocenitelné zkušenosti v zahraničí a dozvědět se více o mezinárodním obchodu.

Jaká bude náplň stáže?

• analýza průmyslových sektorů
  • administrativní podpora zahraničního zástupce
  • spoluúčast na organizaci marketingových akcí v zahraničí a s tím související příprava propagačních materiálů
  • účast na akcích Agentury CzechInvest
  • správa databáze kontaktů
  • komunikace s klienty, organizace setkání
  • monitoring médií

Co od stážisty očekáváme?

• Anglický jazyk alespoň na úrovni B2 (v případě stáže v Soulu – korejština výhodou)
  • Zkušenosti s prací v MS Office (především s programy Word, Excel a Powerpoint)
  • Znalost ekonomických reálií dané země (výhodou)
  • Samostatnost, pečlivost a dobré komunikační dovednosti, které se budou hodit při komunikaci s klienty
  • Flexibilitu a chuť učit se novým věcem

Co je dobré vědět?

• Stáže se uskuteční v zimním semestru 2018 (září – prosinec), přesný termín bude stanoven po domluvě se studentem
  • Při výběru kandidáta se zohledňuje průměrný prospěch, velkou váhu má i motivační dopis
  • Příspěvek ze stipendijního programu na mimoevropskou stáž
  • Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na plat ani na sociální a zdravotní pojištění
  • Náklady spojené se stáží (doprava, pobyt, strava apod.) si hradí stážista sám.

Pokud Vás nabídka stáže zaujala, neváhejte se přihlásit co nejdříve. Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na e-mailovou adresu eva.grebe(at)vse.cz.

Termín pro podání přihlášek je do 19. 6. 2018.