Výběrové řízení na stáž 22F413: Operační program Výzkum, vývoj, vzdělávání

Fakulta mezinárodních vztahů vyhlašuje ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy řízení na stáž v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj, vzdělávání (dále jen „OP VVV“) na Odboru administrace projektů vysokých škol/Oddělení projektů vysokých škol I. Oborové zaměření/obor služby: 47/ Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. Činnost dle katalogu správních činností podle nařízení vlády č. 302/2014 Sb.: 2.39 TVORBA A REALIZACE SPOLEČNÝCH EVROPSKÝCH POLITIK PODPORY A POMOCI, EVROPSKÉ STRUKTURÁLNÍ A INVESTIČNÍ FONDY. Stáž bude uznána do studia jako 22F413 Odborná stáž krátkodobá, ohodnocená 6 kredity v letním semestru 2017/2018.

Nabídka stáže

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte mailem na adresu eva.grebe(at)vse.cz do 7. března 2018.