Pro uchazeče – připojte se na FMV Chat!

21.3.2018 19:00

Přemýšlíte, že se přihlásíte na naši fakultu, ale není vám jasný průběh přijímacího řízení? Chcete se dozvědět, jak se na přijímací zkoušky připravovali současní studenti? Či vás zajímají spíše informace technického charakteru - jak správně podat přihlášku na FMV nebo kolik času je na vypracování testů? Ve všech případech byste neměli zmeškat FMV Chat - projekt iniciovaný současnými studenty přímo pro uchazeče! Těšit se na vás budou již ve středu 21. března od 19.00.

O co se jedná

FMV Chat je jedinečným projektem, který uchazečům nastíní nejen plno možností a příležitostí (jež FMV bezpochyby nabízí), ale zejména nabídne všem zájemcům praktické informace o úkonech, které je v nejbližší době čekají. V první části bude uchazečům představen názorný postup správného podání přihlášky na FMV. Řeč bude dále například o struktuře přijímacích testů a bodovém rozvržení otázek. Uchazeči budou mít možnost nahlédnout na ilustrativní ukázku otázky, na níž budou pravidla demonstrovaná. Dále se dozvědí, v jakých případech je nutné absolvovat test z českého jazyka. Jelikož je FMV Chat též otevřený i zájemcům, kteří se nemohli osobně účastnit Dnu otevřených dveří, moderátoři se zde nachvíli zaměří i na obecná témata - jak vypadá rozvrh prváka, kreditový systém na VŠE, možnosti výjezdů do zahraničí, studium 3 a více jazyků atp.

V závěru bude prostor pro divácké dotazy a bližší diskusi.

Organizace FMV Chatu

Zájemci budou moci pokládat své dotazy do chatovacího okna, na něž přítomní moderátoři bezprostředně odpoví. Během celé akce poběží hlasová prezentace podpořená snímky v PowerPointu, posluchači tak budou moci hned reagovat i přímo na aktuálně probíraná témata.

Přihlašování do FMV Chatu a odhlašování z něho je možné po celou dobu trvání akce.

Technické provedení

Celá akce proběhne online přes aplikaci Skype Meetings, která je dostupná zdarma a nevyžaduje žádnou registraci uživatele do databáze Microsoftu. Již v 18.00 obdrží zájemci v příspěvku na FB stránce "FMV VŠE Přidej se k nám" odkaz, díky němuž se budou moci do relace přihlásit.

Podrobný popis instalace aplikace pro operační systémy Windows a MacOS bude včas dostupný, opět na stránce "FMV VŠE Přidej se k nám".

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat buď přímo na Facebooku či na e-mailu: studentifmv@vse.cz.

Na brzké shledání se těší studenti FMV! 😉