Hledat
Pokročilé hledání
Dodavatelsko-odběratelské vztahy v potravinách (dotazník pro dodavatele)

Jste dodavatelem potravinářských produktů do maloobchodních řetězců? Pak Vás prosíme o několik minut Vašeho času a vyplnění dotazníku na téma efektivity Zákona o významné tržní síle a jejím zneužití. Tento průzkum provádí Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací VŠE v Praze. Prosím, informujte o možnosti vyplnit tento dotazník i další možné respondenty.

Dotazník zjišťuje pouze Vaše názory na účelnost regulačních opatření a nepožaduje žádné konkrétní informace, které by spadaly pod obchodní tajemství. Data budou prezentována pouze v obecné podobě. Informace získané na základě přiloženého dotazníku budou sloužit pro účely výzkumu v oblasti nabídky potravin na českém trhu.

Dotazník (odkaz na stažení) je možno zaslat elektronicky na adresu veronika.mokrejsova@vse.cz, nebo tištěný na adresu Vysoká škola ekonomická v Praze, Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací, nám. W. Churchilla 4, Praha 3, 130 67. Dotazník je možné rovněž pohodlně vyplnit on-line na adrese dodavatele.vyplnto.cz V případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na Ing. Veroniku Mokrejšovou, veronika.mokrejsova@vse.cz, tel.: 731 626 014.

Děkujeme Vám za vyplnění dotazníku i další součinnost.

prof. Ing. Dana Zadražilová, CSc.
vedoucí Katedry obchodního podnikání a komerčních komunikací
Vysoká škola ekonomická v Praze

P.S. Podobný dotazník jsme již zasílali v létě 2011. Pokud jste nám své odpovědi zaslali již v loňském roce, prosíme přesto o vyplnění tohoto dotazníku. Své odpovědi však již nemusíte slovně zdůvodňovat.