FMV se znovu stala partnerem benefičního běhu „Ramaton“. Přijďte si zaběhat!

31.5.2018

FMV se opět stala partnerem benefičního běhu „Ramaton“. Přijďte si zaběhat!

Ve čtvrtek 31. května v podvečerních hodinách proběhne v pražské Stromovce již 6. ročník benefičního běhu Ramaton, jehož výtěžek jde na aktivity neziskové organizace Ramus. Trasa má 4,3 km nebo 8,6 km, startovné je pro studenty i zaměstnance FMV zdarma. Veškeré informace o Ramatonu i Ramusu se dozvíte zde.

Již nyní se můžete registrovat na tomto odkazu, pro bezplatné startovné je nutné do slevového políčka zadat heslo “VSE“. Benefičního běhu se zúčastní i děkan fakulty doc. Ing. Josef Taušer, Ph.D., a tak mají studenti i učitelé další možnost setkat se s ním v neformální atmosféře.

Ramus pořádá volnočasové aktivity pro mladé lidi s postižením i bez něj. Je to malá organizace plná dobrovolníků a mladých lidí s elánem, kteří organizují velmi neformální akce.

Přijďte pomoci zbořit zažité předsudky a poznat nové lidi.