Druhý termín kurzu „4 hodiny pro život“ otevřen

V pondělí 23. dubna proběhl na VŠE ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů a s organizací Červený kříž kurz první pomoci „4 hodiny pro život“. Pro velký zájem jsme pro vás vytvořili i druhý termín tohoto kurzu, který proběhne 9. května od 17:00 na VŠE v učebně RB206.

Kurz je určen jak pro studenty Fakulty mezinárodních vztahů, tak pro vyučující na naší fakultě. Poplatek činí 400Kč za osobu. Na kurzu obdržíte brožuru s probíranou látkou a také potvrzení o absolvování kurzu.

Český Červený kříž je součástí Mezinárodního Červeného kříže. Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

Kurz „4 hodiny pro život“ má omezenou kapacitu. Pro přihlašování využijte tento odkaz: http://bit.ly/RegistracePrvniPomoc2.

Tak neváhejte a přijďte se dozvědět nebo si jen oživit základní informace o první pomoci!

Těšíme se na Vás!