5.9.2018 17:00 - 7.9.2018 17:00 - Seznamovací kurz pro 1. ročník - 2018

Hledat
Pokročilé hledání
Den otevřených dveří VŠE

20.12.2016 09:00

DSC4946V úterý 20. prosince 2016 se v atriu Rajské budovy VŠE od 9 do 14 hodin uskuteční první Společný Den otevřených dveří VŠE, který je určen všem zájemcům o studium na VŠE, ale i těm, kteří ještě nejsou o svém budoucím oboru rozhodnuti. V rámci jednoho dne totiž jeho návštěvníci dostanou příležitost dozvědět se informace o všech šesti fakultách VŠE a tím pádem i o více oborech najednou. Mohou tak nejen porovnat, co studium na jednotlivých fakultách VŠE obnáší, ale třeba objeví i obor, o kterém původně ani neuvažovali.

Po celý den budou na stáncích a ve vyhrazených učebnách probíhat prezentace Vysoké školy ekonomické jako celku i jejích jednotlivých fakult. Zájemci o studium si budou moci popovídat přímo se současnými studenty, a dozvědět se tak vše o studiu od těch nejpovolanějších, na jednotlivých stáncích se seznámí s vybranými studentskými organizacemi, které na VŠE působí, ale i s pracovišti, které zajišťují profesní poradenství, zahraniční mobilitu studentů nebo třeba sportovní aktivity. V rámci doprovodného programu bude pro zájemce každou půl hodinu pořádána exkurze po kampusu školy, studenti středních škol si budou moci vyzkoušet zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo se třeba zúčastnit soutěže o ceny.

Součástí společného Dne otevřených dveří navíc bude setkání vedení VŠE se zástupci středních škol. Setkání proběhne od 10 hodin v místnosti NB 169 a zástupci středních škol zde budou krátce seznámeni s nabídkou studijních programů jednotlivých fakult VŠE. Zároveň budou moci prodiskutovat konkrétní otázky týkající se přijímacích zkoušek a studia přímo s členy vedení VŠE a jejími stávajícími studenty.

Webovou stránku události naleznete zde.

Další aktualizované informace naleznete na facebookové stránce události.