5.9.2018 17:00 - 7.9.2018 17:00 - Seznamovací kurz pro 1. ročník - 2018

Hledat
Pokročilé hledání
Běhej s FMV

22.3.2016 17:00

JstBěhe rádi aktivní a v pohybu? Myslíte si, že neustálé sezení je ke škodě Vašemu psychickému i fyzickému stavu? Konají se exportní večery pro Vás příliš pozdě? Poznali byste rádi učitele FMV v netradiční roli? V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu!

FMV pro Vás zorganizovala sérii běžeckých podvečerů s názvem „Běhej s FMV“. Jsou určeny všem zájemcům, kteří již s běháním mají alespoň minimální zkušenosti. K dispozici budou tratě v délce 5 - 10 km od lehkého po obtížnější profil.

A teď to nejpodstatnější - kdy a kde. Každé úterý ve výukové části semestru počínaje 22. březnem od 17 hod. v parku na vrchu Vítkov (sraz pod sochou Jana Žižky). A kdo z řad učitelů FMV bude běhat s Vámi? Jistě celá řada, ovšem pravidelně se můžete těšit na pravidelné běžce v čele s děkanem FMV Josefem Taušerem nebo ředitelem Centra evropských studií Jarolímem Antalem.

A jak se můžete připojit? Jednoduše! Stačí se online zaregistrovat na tomto odkazu.

A na co se ještě můžete těšit? Pokud budete běhat pravidelně (a zúčastníte se alespoň pěti termínů), tak budete odměněni tričky a mikinami s logem VŠE.

Těšíme se na Vás tedy již 22. 3. v 17 hod.!