Běh s FMV začíná již tento týden!

Jste příznivci aktivního odpočinku a chcete se potkat nejen se svými spolužáky, ale i pedagogy v neformálním prostředí? Hledáte jakoukoliv příležitost na procvičení vašich komunikačních dovedností v cizích jazycích, především angličtině? Pak zpozorněte!

S jarem přichází již tradičně také Běh s FMV, jenž se bude v tomto semestru od těch předchozích trochu lišit. Možnost vybíhat budou mít totiž nejen čeští, ale také zahraniční studenti.

Kdy a kam byste tedy měli dorazit? Startujeme už tento týden, tedy 13. března v 16:30 v parku na Vítkově (sraz pod sochou Jana Žižky). Běh se od tohoto týdne bude konat, pokud to počasí umožní, pravidelně každé úterý.

Kdo z pedagogů se také zúčastní? Ředitel Centra evropských studií, Jarolím Antal, nebo ředitel CIKS, pan Šubrta.

Přidejte se také! Aktuální informace o tom, zda se v daném týdnu vyběhne či nikoliv, naleznete na FB skupině Běhej s FMV/ Run with FIR.

Těšíme se na Vás!