Cestovní ruch – bakalářské studium

Chceš zjistit, jaký má cestovní ruch vliv na ekonomiku a rozvoj regionů a jak s  tímhle potenciálem pracovat? Nepřehlédni program Cestovní ruch. Díky předmětům jako Organizace a řízení cestovních kanceláří a agentur nebo Regionální rozvoj a kultura se naučíš dívat se na tuto oblast s  nadhledem a bez problému se v  ní orientovat.

Quick facts

Studenti a absolventi programu Cestovní ruch

Lucie D.

„A jsem ráda, že jsem součástí právě této fakulty, neboť mě nutí neustále zlepšovat své dovednosti, a to především jazykové, kde vím, že mám ještě určitě co zlepšovat.“

Filip J.

„VŠE doposud splnila všechna má očekávání, navzdory mé počáteční nejistotě, jde všechno podle plánu.“

Viktor F.

„Cestovní ruch na VŠE byl pro mě při výběru univerzity v česko-slovenském prostředí jasnou volbou. Skladba předmětů přináší pestrou paletu znalostí z marketingu, destinačního managementu, hotelnictví nebo managementu cestovních kanceláří.“

Hlavní specializované kurzy, které budeš studovat

Důležité kurzy celoškolského základu

 

Vzorový rozvrh

Zajímá Tě, jaký budeš mít rozvrh? Na vzorový rozvrh pro 1. semestr se můžeš podívat tady. Velkou výhodou studia na FMV ale je, že si od dalších semestrů tvoříš rozvrh sám! Můžeš tedy mít výuku celý týden, ale třeba taky jenom tři dny. Nebo pouze odpoledne. V tomto nabízíme studentům velkou míru flexibility a odpovědnosti.

Studijní plán pro celé bakalářské studium si můžeš prohlédnout zde. Zjistíš tak, jaké kurzy budeš studovat během následujících tří let.

 

Studium v zahraničí

Jelikož jsme Fakulta mezinárodních vztahů, chceme, abys získal autentickou mezinárodní zkušenost. Jedná se o nenahraditelnou zkušenost, která Tě obohatí na celý život a získáš významnou konkurenční výhodu na pracovním trhu.

Zajímá Tě více? Klikni na odkaz níže.

  • Studium v zahraničí

 

Jak vypadá přijímací zkouška?

V rámci přijímacího řízení na Fakultu mezinárodních vztahů absolvuješ dva testy z cizích jazyků na úrovni B1/B2 a test z matematiky. Další podrobnosti nalezneš na tomto odkazu.

 

Kde se můžu dozvědět více?

Zaujal Tě náš program?

Stačí jen kliknout níže a podat si přihlášku!

  • Zaujal Tě náš program?