Zasoutěžte si o fakultní merch v nové fotovýzvě!

S novým semestrem se můžete těšit i na novou semestrální fotosoutěž. Rádi byste si pořídili nové fakultní předměty? Během semestru si o ně můžete zasoutěžit!

Až do zkouškového období jsou pro vás připraveny hned 4 výzvy, ve kterých můžete vyhrát vždy jeden produkt z fakultního merche.

#FMVsports

Jste #sportlover? Rádi se hýbete a sportujete? Zasoutěžte si o kvalitní bavlněný batůžek a sbalte si do něj vše, co ke svému pohybu budete potřebovat! Zachyťte, jak FMV sportuje, a vyhrajte! Pokud vás téma soutěže zaujalo, zapojit se můžete pod hashtagem #FMVsports od 15.10. až do 4.11.

#FMVwalks

Jste #walklover? Rádi podnikáte výlety? Potom se vám bude jistě hodit bavlněná taška, do které si na výlet sbalíte vše potřebné. Podělte se s námi o svá oblíbená místa na procházky a posezení a vyhrajte! Vítěze bavlněné tašky vybereme z fotek přidaných pod #FMVwalks v období od 5.11. do 25.11.

#FMVcoffeebreak

Jste #coffeelover? Nedáte bez šálku dobré kávy ani ránu? Pak tato část semestrální soutěže bude právě pro vás – zasoutěžíme si o bambusový cestovní hrnek se silikonovým víčkem. Podělte se s námi o svou #coffeebreak! Příspěvky pod hashtagem #FMVcoffeebreak můžete přidávat od 26.11do 16.12.

#FMVwinter

Jste #winterlover? Těšíte se na Vánoce? Užíváte si advent? Podělte se s ostatními, jak rádi trávíte zimní čas a soutěžte o FMV čepici, ve které si na vás zima nepřijde. Soutěžní příspěvky do #FMVwinter můžete zveřejňovat 17.12. – 6.1.

Podmínky účasti v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze
  • Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem výzvy
  • Zveřejnit ji v příslušném období dle níže uvedeného způsobu
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky v rámci jedné výzvy (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí)

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/

NEBO

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagramový profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #fmvvse a hashtag dle výzvy.

V případě, že máte na Instagramu soukromý profil, pošlete svoji fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku. Pokud označíte Instagramový příspěvek, který bude obsahovat více fotek, do soutěže se započítá pouze první z nich.

O vítězích rozhodne:

• Z každé výzvy budou vedením fakulty a studentským PR týmem vybrány 2 vítězné fotografie, které poté budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.

Celé znění pravidel soutěže zde.