Bel Sýry Česko podpoří 3 studenty VŠE, kteří se zapíší do programu MBA_MAE, formou stipendia – prodloužení uzávěrky do 27.6.2021

Společnost BEL Sýry Česko a.s. je dlouholetým partnerem VŠE. V rámci partnerství podporuje zejména aktivity Francouzsko-českého institutu řízení. Její generální ředitel pan Boyan Neytchev v programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises pravidelně přednáší a společnost také podporuje nákup francouzské odborné literatury do knihovního fondu VŠE.

Pro akademický rok 2021/2022 se tato francouzská společnost rozhodla podpořit tři studenty posledního ročníku navazujícího magisterského studia, kteří se rozhodnou paralelně absolvovat poslední ročník VŠE se studiem programu MBA_MAE formou stipendia ve výši 20 000 Kč. Kritériem pro získání stipendia jsou studijní výsledky za celé vysokoškolské studium a výborná znalost francouzského jazyka, jež bude prověřena u motivačního pohovoru, který se bude konat 28. června 2021. Do 27. června se mohou do frankofonního programu MBA hlásit studenti VŠE, kteří mají o stipendium zájem.

Ředitelka IFTG a rektorka VŠE prof. Hana Machková oceňuje nabídku společnosti BEL těmito slovy: „Velice si vážím toho, že se společnost BEL rozhodla podpořit frankofonní studenty VŠE a usnadnit jim tak vstup na trh práce v tomto těžkém období. I když je program MBA_MAE určen zejména pro absolventy vysokých škol s praktickou zkušeností, iaelyon nám povoluje určitou kvótu i pro studenty posledních ročníků navazujícího magisterského studia. Domnívám se, že právě různorodost našeho programu, ať již se týká věku, vzdělání či národnostního složení, je velkou přidanou hodnotou programu MBA_MAE“.