Studentský PR tým hledá posily! 

Jsi kreativní a týmový hráč? Máš dobré organizační schopnosti? Nebojíš se prezentovat před publikem? Zajímáš se o dění na fakultě? Chceš se stále učit nové věci? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe! 

Co má studentský PR tým na starost?

Hlavním posláním studentského PR týmu fakulty je zlepšovat prostředí na fakultě a propojit studenty nejen mezi sebou, ale také se zaměstnanci a vedením fakulty. Slyšel/a jsi o Studentském mentoringu na FMV, FMV Kvízu nebo o Běhu s FMV? Všechny tyto aktivity pro studenty a mnoho dalších organizujeme my. Jako uchazeč o studium jsi nás mohl/a potkat na Dni otevřených dveří FMV, Stínování výuky nebo si s námi popovídat na FMV Chatu. To vše také patří do portfolia akcí, které pořádáme. Pomáháme také prvákům s hladším nástupem do vysokoškolského života – např. prostřednictvím prezentace na zápise, poimatrikulačního posezení nebo přednášky pro prváky. A v neposlední řadě se staráme o sociální sítě naší fakulty. Jistě sleduješ fakultní FacebookFacebook FMV VŠE Přidej se k nám, který je určen pro uchazeče, aInstagram FMV.

Jak vypadá ideální kandidát? 

  • Student bakalářského nebo magisterského studia;
  • Rád/a s námi bude spolupracovat dlouhodobě;
  • Týmový hráč, ale zvládne pracovat i samostatně;
  • Dobré komunikační schopnosti – téměř na denní bázi je schopen/schopna komunikovat nejen v týmu a s ostatními studenty, ale také s uchazeči o studium a s vedením fakulty;
  • Zájem o marketing/PR a chtíč se v této oblasti dále rozvíjet;
  • Schopnost prezentovat před ostatními (nejen prezentovat své nápady týmu, ale také být schopný/a odprezentovat například možnosti studia na FMV uchazečům o studium na Dni otevřených dveří);
  • Chtít na svých prezentačních schopnostech dále pracovat;
  • Jazyková obratnost, a to nejen v češtině, ale také v angličtině;
  • Umět přijmout kritiku a nebát se říct svůj názor.

Co v PR týmu získáš? 

Staneš se součástí studentského týmu, ve kterém panuje přátelská atmosféra. Vyzkoušíš si na vlastní kůži, že práce v marketingu/PR není stereotypní. Budeš mít možnost zkusit si zorganizovat akci od začátku až do konce a realizovat své nápady. Pomůžeš nám vytvářet nové projekty a zdokonalovat stávající. Budeš mít možnost dostat se k celé řadě zajímavých aktivit a šanci poznat se s řadou zajímavých lidí. Získáš také řadu cenných zkušeností a soft-skills, které se Ti určitě v budoucnosti neztratí! Dostaneš příležitost zapojit se do dění na fakultě a možnost jej ovlivnit. Vyzkoušíš si, jaké to je pracovat na „home-office“ a poznáš, co to je flexibilní pracovní doba. 

Jak se přihlásit? 

Pokud Tě práce v PR zaujalatak se neváhej přihlásit. Do 11. 10. 2019 23.59 nám můžeš zaslat své CV a motivační dopis na e-mail:studentiFMV@vse.cz.  

V motivačním dopisu bychom se rádi dozvěděli, proč by ses chtěl/a stát součástí našeho týmu, co od práce očekáváš, co do fakultního PR týmu můžeš Ty konkrétně přinést a co z našich aktivit by Tě bavilo dělat. Také bys měl/a připojit alespoň jeden nápad na akci/aktivitu, která by zlepšila prezentaci FMV nebo atmosféru na fakultě. 

Těšíme se na Tvůj email! 

Studentský PR tým FMV