Studentský PR tým FMV hledá nové členy!

Máš chuť stát se součástí týmu studentů, který pomáhá tvořit image a atmosféru Fakulty mezinárodních vztahů? Jsi kreativní, chceš získat dobrý přehled o dění na fakultě a lákala by Tě dlouhodobá spolupráce na budování jejího dobrého jména?

Jsi si jistý/á svými komunikačními a prezentačními schopnostmi? Pokud ano, staň se členem Studentského PR týmu!

 

Co má PR tým na starosti?

Nepotkali jsme se už náhodou na některém ze Dnů otevřených dveří? S některými z nás sis možná popovídal/a na akci s názvem Stínování výuky, o které ses dozvěděl/a na fakultním Instagramu nebo Facebooku. Posloucháš podcast FMV odposlech, protože Tě zajímá okolní dění? Všechny tyto projekty, ale nejen ty, patří do portfolia aktivit Studentského PR týmu. Společně se staráme o hladký nástup prváků na vysokou školu prostřednictvím přednášky Vítejte na FMV! a také Přednášky pro prváky, organizujeme workshopy, akce s externími hosty, ale také i tradiční Pub Quiz. Zkrátka, děláme, co je v našich silách, aby to na FMV žilo. Nechceš nám s tím pomoci?

 

Jak vypadá ideální kandidát?

  1. Student bakalářského studia na FMV

     

  2. Zájem o marketing/PR a zájem se v této oblasti dále rozvíjet

  3. Zájem o dlouhodobou spolupráci

  4. Týmový hráč, ale schopný pracovat i samostatně;

  5. Skvělé komunikační schopnosti – bezchybný psaný i mluvený projev v češtině a angličtině;

  6. Dobré komunikační schopnosti – chopen/schopna komunikovat nejen v týmu a s ostatními studenty téměř na denní bázi, ale také s uchazeči o studium a s vedením fakulty;

  7. Schopnost prezentovat před ostatními (nejen prezentovat své nápady týmu, ale také být schopný/a odprezentovat například možnosti studia na FMV uchazečům o studium na Dni otevřených dveří);

  8. Schopnost přijmout kritiku a říct svůj názor.

Co v PR týmu získáš?

Staneš se součástí studentského týmu, ve kterém panuje milá a přátelská atmosféra. Na vlastní kůži se přesvědčíš, že práce v PR a marketingu rozhodně není stereotypní. Budeš mít možnost vyzkoušet si organizaci akce od začátku až do konce, realizovat své vlastní nápady, ale hlavně aktivně zdokonalit své vlohy.

Budeš mít možnost podílet se na celé řadě zajímavých aktivit a skrze ně si budovat síť kontaktů a přátelství. Získáš také řadu cenných zkušeností a soft-skills, které se Ti v budoucnu určitě budou hodit.

Za odvedenou práci budeš také náležitě odměněn formou stipendia!

 

Jak se můžeš přihlásit? 

Pokud by ses rád/a zapojila do aktivit Studentského PR týmu a stal/a se tak jeho nejnovější posilou, neváhej se přihlásit! Do 1. 10. 2023 nám můžeš poslat své CV a motivační dopis na e-mail: studentifmv@vse.cz.

V motivačním dopisu bychom se rádi dozvěděli, proč by ses chtěl/a do týmu přidat, co od spolupráce očekáváš, co konkrétně můžeš PR týmu přinést, nebo do kterých aktivit by ses rád/a zapojil/a. Určitě uvítáme, pokud se rozhodneš připsat i jeden nápad na aktivitu, který by pomohla zlepšit prezentaci FMV nebo atmosféru na ní.

* Letošní nábor může být vícekolový!

Těšíme se na spolupráci!